SSK HİZMET DÖKÜMÜ | RADYO DİNLE | TV İZLE | GAZETELER

Avea Bilinmeyen Numara Sorgulama

Avea Bilinmeyen Numara SorgulamaAvea'nın resmi sitesindeki "Avea Bilinmeyen Numara Sorgulama" sayfası yoluyla "Avea Bilinmeyen Numara Sorgulaması" yapabilirsiniz. Avea Bilinmeyen Numara Sorgulaması için bu sayfaya bakınız.

 

Avea Bilinmeyen Numaralar Sorgulama Sayfası

SPONSOR

Avea 11855 - Bilinmeyen Numara Servisi

Avea 11855 Bilinmeyen Numaralar Servisi ile sizi arayan Avea numaralarının kime ait olduğunu öğrenebilir, numarasını öğrenmek istediğiniz kişilere ulaşabilirsiniz.
 
Siz de numaranızı Bilinmeyen Numaralar Rehberi’ne kaydederek yakınlarınızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aradığınız isim/soyad veya Avea numara bilgisinin size ulaşması için, ilgili abonenin “Bilinmeyen Numaralar Rehberi“ne kayıt yaptırmış olması gereklidir.
 

Kullanım

 
11855 üzerinden:
11855 numarasını arayarak numaraya ya da isme göre arama yapabilir, kişisel kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
11855’e SMS göndererek:
İsme göre arama yaparken aralarında birer boşluk bırakarak ISIM SOYADI yazarak 11855'e SMS olarak gönderebilirsiniz. Numaraya göre arama yapmak için ise NUMARA yazarak 11855'e SMS olarak gönderebilirsiniz. KAYIT yazıp 11855'e SMS gönderdiğinizde rehbere numaranızı kaydedebilir, IPTAL yazıp gönderdiğinizde ise rehberden numaranızı çıkarabilirsiniz
 
*100# ile: 
*100# tuşlaması yaparak ulaştığınız *100# menüsünde İşlemler’in içinden Bilinmeyen Numaralar Servisi’ne ulaşabilir, bu kısımda kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. 
 
Kayıt İslemleri bölümünde; rehbere kaydınızı gerceklestirebilir, rehberden numaranızı çıkartabilir ya da rehber kaydınız ile ilgili durum sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın içeriği: Avea Bilinmeyen Numara Sorgulama, Avea Bilinmeyen Numaralar, Avea Telefon rehberi, Avea Rehberi, Avea Tel No Arama, Avea Tel Rehberi, Avea Tel No Sorgulama, AVEA BİLİNMEYEN NUMARA SORGULAMA, Avea Sorgulama, Avea Telefon Rehberi Sorgulama, 11855

 

Etiketler

Avea, Bilinmeyen Numara, GSM, Telefon, İletişim

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu sayfa için henüz yorum gönderilmedi.