SSK HİZMET DÖKÜMÜ | RADYO DİNLE | TV İZLE | GAZETELER

Bağkur Sorgulama

Bağkur SorgulamaSGK'nın "sgk.gov.tr" adresli resmi internet sitesinde, tüm Bağkur sorgulamalarınızı şifresiz olarak yapabilirsiniz. Bağkur Sorgulaması için önce yukarıdaki bağlantıya tıklayın. Önünüze gelecek ekranda "TC Kimlik No, Nüfusa Kayıtlı Olduğunuz İl, Cilt No ve Doğum Tarihi" bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Sonrasında açılacak sayfada "4b" linklerini ziyaret ederek, Bağkur Hizmet Dökümü, Emekli Aylık Bilgisi ve benzeri konularda bilgi alabilirsiniz.

 

Bağkur Sorgulama Ekranı

SPONSOR

Bağkur Hizmet Dökümü

Bağkur Hizmet DökümüBağkur Hizmet Dökümü'nü görmeniz için önce yukarıdaki bağlantıya tıklayınız. Önünüze gelecek ekrana "TC Kimlik No, Nüfusa Kayıtlı Olduğunuz İl, Cilt No ve Doğum Tarihi" bilgilerinizi giriniz. Sonrasında açılacak sayfada "Hizmet Bilgisi 4b" linkine tıklayarak,Bağkur Hizmet Dökümü'nü görebilirsiniz. Bağkur Hizmet Dökümü'ne "edevlet şifresi" ile turkiye.gov.tr adresinden de ulaşabilirsiniz.

 

Bağkur Hizmet Dökümü Sorgulama Ekranı

Bağkur Sicil No Sorgulama

Bağkur Sicil NoBağkur Sicil No Sorgulaması için yukarıdaki linke tıkladıktan sonra, açılacak ekranda "TC Kimlik No, Nüfusa Kayıtlı Olduğunuz İl, Cilt No ve Doğum Tarihi" bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Daha sonra açılacak sayfada "Tescil kaydı Tespiti 4B" linkine tıklayarak, Bağkur No'nuzu görebilirsiniz.

 

Bağkur Sicil No Sorgulama Ekranı

 

 

Sayfanın içeriği: Bağkur, Bağkur Sorgulama, Bağkur Emeklilik, Bağkur Bilgileri, Bağkur Ne Zaman Emekli Olurum, Bağkur Maaş Hesaplama, Bağkur No, Bağkur Hizmet Dökümü, BAĞKUR SORGULAMA, Bağkur Emeklilik Yaşı Hesaplama, Bağkur Emekli Maaşı Hesaplama, Bağkur Borç Durumu

Etiketler

Bağkur, Hizmet Dökümü, Sicil No, Emeklilik, 4b

Facebook Yorum

Yorumlar

LEYLA 22 Nisan 2015 / 15:55
BABAMDAN BAĞKUR MAAŞI ALIYORUM 300 TL.EVLENİNCE ÇEYİZ PARASI ALabilirmiyim ne kadar sürede alırım