Pozantı Haritası

Pozantı haritasını tam ekran görüntüle.
Şu an "Pozantı Haritası" sayfasındasınız. Pozantı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Pozantı haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çift tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan "tekerlek tuşu"nu ileri-geri hareket ettirerek de Pozantı haritasını büyültüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Pozantı haritasını, uydu ya da yüzey haritası olarak görüntüleyebelirsiniz. Sorgulamax.com'da dünyadaki tüm yerler için (ülke, şehir, köy, ada, göl, ırmak, cadde, sokak vb.) arama yapabilirsiniz.
Aradığınız haritayı bulamadınız mı? Google Haritalara gözatmak için tıklayın.

Pozantı Beldeleri

İlgili Yerler

Pozantı Hakkında


Pozantı, Adana ilinin bir ilçesidir. Yüzölçümü 793 kilometrekare, nüfusu 20.147'dir (2011). İlçe merkezinde ise 9.866 kişi yaşamaktadır. 

Pozantı doğumlu ünlüler

İçerik: Pozantı Haritası, Pozantı Google Haritası, Pozantı Ayrıntılı Haritası, Pozantı Yol Haritası, Pozantı Uydu Haritası, Pozantı Yüzey Haritası, Pozantı Nasıl Gidilir, Pozantı Tam Ekran Google Haritası, Pozantı Nerede, Pozantı Turist Haritası, Pozantı Sokak Haritası

Facebook Yorum

Yorumlar

Pozantı için henüz yorum gönderilmedi.