SSK HİZMET DÖKÜMÜ | RADYO DİNLE | TV İZLE | GAZETELER

SGK Sorgulama

SGK SorgulamaSosyal Güvenlik Kurumu - SGK'nın resmi internet sitesinde emekli, çalışan ve işverenler birçok önemli konuda online sorgulama yapabilmektedir. SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı işlemleri de SGK bünyesinde toplanmıştır. SGK'nın emekli, çalışan ve işveren sorgulamalarıyla, SGK emeklilik işlemleri, duyuruları ve diğer hizmetleri için bu sayfaya bakınız.

 

SGK - Sosyal Güvenlik Kurumu Resmi İnternet Sitesi

 

 

SPONSOR

SGK - 4A Hizmet Dökümü

SGK - 4A Hizmet DökümüSGK 4A Hizmet Dökümü'nü şifresiz olarak görebilmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın. Açılacak ekranda "TC Kimlik No, Nüfusa Kayıtlı Olduğunuz İl, Cilt No ve Doğum Tarihi" bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.Önceden SSK'lı olarak çalışanlar "Hizmet Bilgisi 4A" sayfası yoluyla 4A Hizmet Dökümü'nü görebilirler.

 

SGK - 4A Hizmet Dökümü Sorgulama Ekranı

SGK - 4B Hizmet Dökümü

SGK - 4B Hizmet DökümüSGK 4B Hizmet Dökümü'nü şifresiz olarak görebilmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın. Açılacak ekranda "TC Kimlik No, Nüfusa Kayıtlı Olduğunuz İl, Cilt No ve Doğum Tarihi" bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.Önceden SSK'lı olarak çalışanlar "Hizmet Bilgisi 4B" sayfası yoluyla 4B Hizmet Dökümü'nü görebilirler.

 

SGK - 4B hizmet Dökümü Sorgulama Ekranı

SGK - 4C Hizmet Dökümü

SGK - $C Hizmet DökümüSGK'nın resmi internet sitesinden, 4C Hizmet Dökümü'nü şifresiz olarak sorgulayabilirsiniz. 4C Hizmet Dökümü için yukarıdaki linke tıklayınız. Açılacak ekranda;
 
- Doğum tarihinizi yazıp, cinsiyetinizi seçiniz.
- 4C (Devredilen Emekli Sandığı) kapsamındaki hizmetlerinizi, başlangıç ve bitiş tarihlerine uygun olarak belirtiniz.
- Görevden ayrılıp yeniden göreve başlamışsanız her biri için başlangıç ve bitiş tarihlerini "Ekle" butonunu kullanarak belirtiniz.
- 4A (Devredilen SSK), 4B (Devredilen Bağ-Kur) ve diğer(506 SK/20.Md tabi geçen) hizmetleriniz varsa ilgili alandan hizmetlerinizi ekleyiniz.
- Aynı tarihlere rastlayan hizmetleriniz varsa, çakışan sürelerden bir tanesi dikkate alınacaktır.
- 18 Yaş altı hizmetleriniz, ancak Kaza-i Rüşt kararı ve/veya 18 yaş öncesi yaş tashihi geçerliliği durumunda dikkate alınacaktır.
- Fiili hizmet zammı süresinden yararlanan kişilerde bu tablo uygulanmamaktadır.
 
SGK - 4C Hizmet Dökümü Sorgulama Ekranı

Sayfanın içeriği: SGK, SGK Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü, SGK Emeklilik, SGK Bilgi, sgk, Sosyal Güvenlik Kurumu, sgk gov tr, 4a hizmet dökümü, 4b hizmet dökümü, 4c hizmet dökümü, sgk sitesi,

Etiketler

SGK, Hizmet Dökümü, SSK, Bağkur, Emekli Sandığı, 4a, 4b, 4c, Emeklilik

Facebook Yorum

Yorumlar

Editör 19 Haziran 2014 / 23:26
nçağlar; SGK'nın ücretsiz Alo 170 hattından bilgi alabilirsiniz. Telefonunuzdan 170'i çevirmeniz yeterli.
nçağlar 19 Haziran 2014 / 23:24
29 Mayıs 2014 tarihinde SGK Ankara'ya askerlik borçlanmasını yatırdığıma dair belge ve 1987 / 1990 yılları arasında calıştığıma dair dilekçe yazdım. Henüz cevap alamadım. Belgenin gelmesi ne kadar sürede gerçekleşir.