SSK HİZMET DÖKÜMÜ | RADYO DİNLE | TV İZLE | GAZETELER

SSK Sorgulama

SSK SorgulamaSGK'nın "sgk.gov.tr" adresli resmi internet sitesinde, tüm SSK sorgulamalarınızı şifresiz olarak yapabilirsiniz. SSK Sorgulaması için önce yukarıdaki bağlantıya tıklayın. Önünüze gelecek ekranda "TC Kimlik No, Nüfusa Kayıtlı Olduğunuz İl, Cilt No ve Doğum Tarihi" bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Sonrasında açılacak sayfada "4a" linklerini ziyaret ederek, SSK Hizmet Dökümü, Emekli Aylık Bilgisi ve benzeri konularda bilgi alabilirsiniz.

 

SSK Sorgulama Ekranı

 

 

SPONSOR

SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

SSK Hizmet DökümüSSK Hizmet Dökümü'nü görmeniz için önce yukarıdaki bağlantıya tıklayınız. Önünüze gelecek ekrana "TC Kimlik No, Nüfusa Kayıtlı Olduğunuz İl, Cilt No ve Doğum Tarihi" bilgilerinizi giriniz. Sonrasında açılacak sayfada "Hizmet Bilgisi 4A" linkine tıklayarak, SSK Hizmet Dökümü'nü görebilirsiniz. SSK Hizmet Dökümü'ne "edevlet şifresi" ile turkiye.gov.tr adresinden de ulaşabilirsiniz.

 

SSK Hizmet Dökümü Sorgulama Ekranı

 

 

TC Kimlik No ile SSK Hizmet Dökümü

TC Kimlik No ile şifresiz olarak SSK Hizmet Dökümü Sorgulaması yapabilirsiniz. Açılacak ekrana sadece TC Kimlik Numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. SGK'nın bu uygulaması ile SSK hizmet dökümünüzün sadece son 12 aylık bölümünü görebilirsiniz.

 

TC No İle SSK Hizmet Dökümü

SSK Sicil No ile Hizmet Dökümü

SSK Sicil No İle SSK Hizmet Dökümü SorgulamaSSK Sicil No ile şifresiz olarak SSK Hizmet Dökümü Sorgulaması yapabilirsiniz. Açılacak ekrana sadece SSK Sicil No girmeniz gerekmektedir. Bu uygulamada sadece son 12 aylık hizmet dökümünü görebilirsiniz.

 

SSK Sicil No İle SSK Hizmet Dökümü Sorgulama Ekranı

SSK Sicil No Sorgulama

SSK Sicil No SorgulamaSSK Sicil No Sorgulaması için SGK'nın ilgili sayfasını ziyaret edip, açılacak ekrana "TC Kimlik No, İl, Cilt No ve Doğum Yılı" bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Sisteme giriş yaptıktan sonra, "Tescil Kaydı Tespiti" linkinden "4a"yı seçerseniz, ekranın sol üst köşesinde SSK Sicil Numaranızı bulacaksınız.

 

SSK Sicil No Sorgulama

 

 

Sayfanın içeriği: SSK, SSK Sorgulama, SSK Emeklilik, SSK Bilgileri, SSK Ne Zaman Emekli Olurum, SSK Maaş Hesaplama, SSK Sicil No, SSK Hizmet Dökümü, SSK SORGULAMA, SSK Emeklilik Yaşı Hesaplama, SSK Emekli Maaşı Hesaplama, SSK Sorgulaması, ssksorgulama, ssk hizmet dökümü sorgulama, ssk hizmet bilgisi, ssk emeklilik, ssk sorgu, ssk gov tr

Etiketler

SSK, Hizmet Dökümü, Sicil No, Emeklilik, 4a

Facebook Yorum

Yorumlar

gungor 08 Kasım 2016 / 01:31
Birturlu sigortalarimin odendigini kimlikligimle giremedim acaba kisa bir tarif ricada bulunsam.
samsun 18 Kasım 2015 / 12:46
site çalışma saatlerimi var
ahmet 02 Ekim 2014 / 20:43
SSK sorgulamasını nasıl yaparım?
mahmut 02 Ekim 2014 / 10:42
Ben iki haftadır çalışıyorum, dört gündür sigortam yatıyor, eşim faydalanabilir mi? Eskiden de 2200 günüm var...
osman 14 Temmuz 2014 / 17:16
Bir aydır bir restoranda çalışıyorum. Sigortam yatırılmamış. Şikayet edeceğim. Sigorta paramı alabilir miyim?
Editör 09 Temmuz 2014 / 23:59
Osman Bey; elinizdeki belgelerle birlikte, ikamet ettiğiniz ilin SGK müdürlüğüne başvurarak sorununuzu çözebilirsiniz.
osman tepecik 09 Temmuz 2014 / 23:57
1984 yılında sigorta başlangıcım var,fakat kayıtlarda 1996 çıkıyor. Daha önce isteye bağlı ödediğim günleri göremiyorum. 1984 ile 1996 yıları arasında çalıştığım firmaların kaydı elimde mevcut.