SSK HİZMET DÖKÜMÜ | RADYO DİNLE | TV İZLE | GAZETELER

TC Kimlik No Sorgulama

TC Kimlik No SorgulamaNüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün "TC Kimlik No Sorgulama" sayfası yoluyla "TC Kimlik No Sorgulaması" yapabilirsiniz. TC Kimlik No Sorgulaması için, "TC Kimlik No Sorgulama Ekranı"ndaki tüm alanları eksiksiz doldurunuz. TC Kimlik No'nuzu öğrenmek için ilk önce nüfusa kayıtlı olduğunuz il ve ilçeyi seçmeniz gerekiyor. Daha sonra sağ ve soldaki alanların size uygun olanını doldurarak TC Kimlik No'nuzu öğrenebilirsiniz. TC Kimlik No Sorgulaması için bu sayfaya bakınız.

 

Nüfusa Kayıt ve Kişi Bilgileri ile TC Kimlik No Sorgulama

 

SPONSOR

TC Kimlik No Doğrulama

TC Kimlik No DoğrulamaNüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün "TC Kimlik No Doğrulama" sayfası yoluyla "TC Kimlik No Doğrulaması" yapabilirsiniz. TC Kimlik No Doğrulaması için, "TC Kimlik No Doğrulama Ekranı"ndaki tüm alanları eksiksiz doldurunuz. TC Kimlik No Doğrulamak için ilk önce nüfusa kayıtlı olduğunuz il ve ilçeyi seçmeniz gerekiyor. Daha sonra sağ ve soldaki alanların size uygun olanını doldurarak TC Kimlik No'nuzu doğrulayabilirsiniz. TC Kimlik No Doğrulaması için bu sayfaya bakınız.

 

TC Kimlik No Doğrulama

 

 

Yabancı Kimlik No Sorgulama

Yabancı Kimlik No SorgulamaNüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün "Yabancı Kimlik No Sorgulama" sayfası yoluyla "Yabancı Kimlik No Sorgulaması" yapabilirsiniz. Yabancı Kimlik No Sorgulaması için, "Yabancı Kimlik No Sorgulama Ekranı"ndaki tüm alanları eksiksiz doldurunuz. Yabancı Kimlik No Sorgulamak için doğum yılı ve ikamet tezkere no alanlarını doldurmak gerekiyor. Ad, soyad, baba adı, anne adı, doğum yılı ve cinsiyet yazılarak da Yabancı Kimlik No Sorgulaması yapılabiliyor. Yabancı Kimlik No Sorgulaması için bu sayfaya bakınız.

 

Doğum Yılı ve İkamet Tezkere No ile Yabancı Kimlik No Sorgulama

 

 

Yabancı Kimlik No Doğrulama

Yabancı Kimlik No DoğrulamaNüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün "Yabancı Kimlik No Doğrulama" sayfası yoluyla "Yabancı Kimlik No Doğrulaması" yapabilirsiniz. Yabancı Kimlik No Doğrulama için, "Yabancı Kimlik No Doğrulama Ekranı"ndaki alana Yabancı Kimlik No girmek yeterli olacaktır. Yabancı Kimlik No Doğrulaması için bu sayfaya bakınız.

 

Yabancı Kimlik No Doğrulama

Sayfanın içeriği: TC Kimlik No Sorgulama, TC No Sorgulama, Kimlik Sorgulama, Vatandaşlık Numarası Sorgulama, TC Kimlik No, TC Kimlik, TC No, tckimlik, TC KİMLİK NO, tc kimlik no sorgulama, TC Numarası, TC Kimlik Doğrulama, Yabancı Kimlik No Sorgulama, Yabancı Kimlik No Doğrulama, TC Kimlik No Sorgusu, tckimlik.com, tc kimlik tr, tckimlik.gov.tr, Kimlik Sorgulamaları

Etiketler

TC Kimlik No, TC No, TC Kimlik, Kimlik No, Yabancı Kimlik No, Kimlik Sorgulamaları

Facebook Yorum

Yorumlar

nagihan 28 Eylül 2015 / 12:30
TC KIMLIK NO NASIL SORGULARIM
nekadar pirimim oldunu örene bilirim 14 Mart 2015 / 14:06
nezaman emekli olurum 1979da sikorta başlangıcım 1700 pirimim var üçbün altüzden nezaman emekli olurum
metin kaçmaz 06 Eylül 2014 / 15:29
Özürlü maaşımı nasıl sorgularım?
metin kaçmaz 06 Eylül 2014 / 15:28
TC kimlik no nasıl sorgularım?
FEDA 12 Ağustos 2014 / 10:36
TC kimlik no nasıl sorgularım
misafir 30 Haziran 2014 / 21:55
tc kimlik numaramı nasıl öğrenirim
Öztürk 19 Nisan 2014 / 11:53
TC Kimlik No öğrenmek istiyorum