SSK HİZMET DÖKÜMÜ | RADYO DİNLE | TV İZLE | GAZETELER

Vodafone Bilinmeyen Numara Sorgulama

Vodafone Bilinmeyen Numara SorgulamaVodafone'un resmi sitesindeki "Vodafone Bilinmeyen Numara Sorgulama" sayfası yoluyla "Vodafone Bilinmeyen Numara Sorgulaması" yapabilirsiniz. Vodafone Bilinmeyen Numara Sorgulaması için bu sayfaya bakınız.

 

Vodafone Bilinmeyen Numara Sorgulama Sayfası

 

 

SPONSOR

Vodafone Bilinmeyen Numara Servisi

Vodafone, Turkcell, Avea ve Türk Telekom numaralarından 11842'yi arayarak, 24 saat boyunca dilediğiniz Vodafone abonesinin cep telefonu numarasına ya da sizi arayan bir abonenin ad-soyad-şehir bilgilerine ulaşabilirsiniz.
 
Daha önce serviste olan (542) 7042 000 nolu numaramız ilgili yönetmelik gereği kapatılmıştır. Diğer GSM bilinmeyen numaraları için cep telefonunuzdan direk 11832 numarasını arayarak Turkcell Bilinmeyen Numaralar servisine, 11855 numarasını arayarak Avea Bilinmeyen Numaralar servisine ulaşabilirsiniz.
 
Türk Telekom bilinmeyen numaralar servine ulaşmak için cep telefonuzdan 11811 numarasını arayabilirsiniz.
 
Vodafone aboneleri Bilinmeyen Numaralar Servisine, 7048'e kısa mesaj göndererek ulaşabilirler.
Bunun için abone;
- Mesajına KIM yazar
- Bir karakter boşluk bırakır ya da * tuşlar
- 10 haneli Vodafone gsm numarasını yazar
- 7048'e gönderir.
 
Sorgulanan abone bilgilerinin verilmesini kabul etmişse, talep yapan aboneye ilgili numaranın hangi isimle kayıtlı olduğu bilgisi kısa mesajla gönderilir.

Sayfanın içeriği: Vodafone Bilinmeyen Numara Sorgulama, Vodafone Bilinmeyen Numaralar, Vodafone Telefon Rehberi, Vodafone Rehberi, Vodafone Tel No Arama, Vodafone Tel Rehberi, Vodafone Tel No Sorgulama, VODAFONE BİLİNMEYEN NUMARA SORGULAMA, Vodafone Sorgulama, Vodafone Telefon Rehberi Sorgulama, Vodafon Rehberi, Vodafon Telefon Rehberi

Etiketler

Vodafone, Bilinmeyen Numara, GSM, Telefon

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu sayfa için henüz yorum gönderilmedi.